نحوه باز کردن هوزینگ تصفیه آب خانگی واتر تک

نحوه باز کردن هوزینگ تصفیه آب خانگی واتر تک

باز کردن هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی یکی از مواردی است که در طول زمان استفاده از دستگاه به صورت دوره ای باز و بسته می شود.

باز و بسته کردن هوزینگ در واقع کار آسانی است اما در صورتی بدون ایجاد خطا انجام می شود که نکات مهم برای باز و بسته کردن آن ها رعایت شود.

بسیار دیده شده که هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه یا فیلتر ممبران در اثر بد بازکردن محفظه ها آسیب دیده اند و دچار ترک های مویی یا شکستگی شده اند. به همین دلیل برای اینکه این کار را به درستی و بدون خطا انجام دهید بهتر است موارد زیر را رعایت کنید.

  • آچار هوزینگ باید متناسب با نوع هوزینگ باشد. آچار هوزینگ محفظه فیلترهای پیش تصفیه با محفظه ممبران تفاوت دارد.

  • اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک دارای پایه هستند اما اگر سیستم تصفیه آب شما مجهز به پایه نمی باشد برای باز کردن محفظه های فیلتر پیش تصفیه دستگاه را کمی بلند کنید تا به هوزینگ ها فشار وارد نشود.

  • برای جا انداختن آچار درون هوزینگ باید آچار را از قسمت زیرین هوزینگ وارد کنید و آن را تا انتهای بالای هوزینگ بکشید.

  • دقت داشته باشید نحوه گرفتن آچار به گونه ای باشد که دست در انتهای سمت راست قرار بگیرد و زبانه آچار نیز در قسمت پشتی محفظه فیلتر قرار داشته باشد.

  • با دست آزاد خود سمت دیگر براکت را بگیرید و به آن اجازه حرکت ندهید.

  • سپس با دست دیگر آچار با ایجاد فشار یکنواخت بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید.

  • در صورتی که محفظه باز نشد ممکن است فشار وارد شده به آن بالا باشد. در این مرحله می توانید شیر ورودی دستگاه را ببندید و شیر برداشت را باز بگذارید تا فشار درون دستگاه کم شود تا بتوانید محفظه را باز کنید.

نحوه باز کردن هوزینگ تصفیه آب خانگی واتر تک

نحوه باز کردن هوزینگ تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط