نحوه تعویض فیلتر الیافی واتر تک  Water Tek

نحوه تعویض فیلتر الیافی واتر تک  Water Tek  :

فیلتر الیافی دستگاه تصفیه آب واتر تک (Water Tek) اولین فیلتر این دستگاه بوده و در مرحله پیش تصفیه قرار دارد . فیلتر الیافی محصول شرکت تایوانی واتر تک است که از برندهای با سابقه و معتبر در سطح بین المللی می باشد . فیلتر الیافی قادر به حذف ذرات و ناخالصی هایی نظیر شن ، ماسه، گل و لای تا قطر 5 میکرون است. وقتی این فیلتر مملوء از ناخالصی ها می شود به رنگ قهوه ای می آید که از بیرون هوزینگ نیز قابل مشاهده است.

فیلتر الیافی یا pp را باید هر 3 ماه تعویض کرد. در این مبحث به شرح نحوه تعویض فیلتر الیافی واتر تک می پردازیم :

فیلتر الیافی واتر تک قابلیت شستشو ندارد و در صورت زیاد شدن میزان گل و لای و ناخالصی ها باید تعویض شود . برای تعویض لازم است که ابتدا آب ورودی را ببندید و دستگاه را از برق بکشید . در مرحله بعد با یک آچار، هوزینگ اول را باز کنید به این صورت که آچار را به سمت چپ بچرخانید. هنگام باز کردن باید دقت داشته باشید که آچار را به صورت افقی نگه داریم در صورت بروز اشتباه ممکن است آچار یا هوزینگ آسیب ببینند.
پس از آن که هوزینگ باز شد در مرحله بعد آب آن را خالی کنید و داخل هوزینگ را با آب بشویید در هنگام شستشو دقت کنید که تمام آلودگی ها پاک شوند زیرا ماندن آلودگی ها باعث رشد و تکثیر باکتری ها می شود. پس از آن روکش فیلتر را باز کرده و فیلتر را به صورت عمودی و کاملا صاف در هوزینگ قرار دهید و درب هوزینگ را به آرامی ببندید تا به اورینگ آن صدمه ای وارد نشود . ( جهت قرار گیری فیلتر را توجه کنید تا بر عکس نگذارید)
در مرحله بعد شیر ورودی را باز کرده و دستگاه را به برق بزنید و برای اطمینان از نحوه صحیح نصب و عدم نشتی تا 24 ساعت دستگاه را کنترل کنید . سپس شیر مخزن را بسته و شیر برداشت را باز کنید و اجازه دهید حدود 5 لیتر آب از آن خارج شود که از قبل باید در خروجی فیلتر ظرفی برای جمع آوری این آب قرار دهید که این آب قابل مصرف نیست .

نحوه تعویض فیلتر الیافی واتر تک Water Tek 

نحوه تعویض فیلتر الیافی واتر تک Water Tek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط