نحوه تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب واتر تک

نحوه تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب واتر تک

فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب واتر تک (water tek) به عنوان فیلتر مکمل به کار برده می شود. در واقع فیلتر قلیایی وظیفه تصفیه آب و حذف ناخالصی ها را ندارد بلکه آب ورودی به این فیلتر حالت قلیایی پیدا می کند و PH آن تنظیم می شود.

آب قلیایی خواص بسیار فراوانی از جمله جذب بیشتر پروتئین ها در بدن، کارکرد بهتر کلیه و تنظیم سیستم گوارش دارد.

طول عمر فیلترهای قلیایی بستگی به عوامل متعددی دارد اما به صورت کلی فیلتر قلیایی با کیفیت، می تواند تا 1 سال استفاده شود. تعویض به موقع فیلتر قلیایی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در غیر این صورت علاوه بر اینکه آب ورودی به فیلتر قلیایی نمی شود بلکه درون فیلتر محلی برای رشد و تکثیر باکتری ها می گردد.

روش نصب فیلتر قلیایی در سیستم تصفیه آب خانگی واتر تک

  • در اولین مرحله دستگاه تصفیه آب را از برق کشیده و شیر ورودی و شیر مخزن را می بندیم.
  • فیلتر قلیایی را که معمولا در آخرین مرحله و یا بعد از فیلتر مینرال قرار گرفته است پیدا کرده و آن را باز می کنیم.
  • فیلتر قلیایی جدید را از بسته بندی خارج نموده و آن را در جهت صحیح خود در سیستم قرار داده و سفت می کنیم. دقت داشته باشید که جهت فیلتر قلیایی جدید را همانند فیلتر قلیایی قدیمی قرار دهید زیرا جهت قرارگیری این فیلتر بسیار مهم است.
  • سپس دستگاه را به برق متصل نموده و شیر ورودی و شیر مخزن را در حالت باز قرار می دهیم.
  • نکته مهم پس از نصب فیلتر قلیایی جدید این است که 10 لیتر اول آب خروجی از این فیلتر را استفاده نکنید و اجازه دهید تا آب از فیلتر و یا شیر برداشت خارج شود. زیرا این آب قابلیت آشامیدن ندارد. اگرچه می توانید آن را برای مصارف دیگر استفاده کنید.
نحوه تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب واتر تک

نحوه تعویض فیلتر قلیایی در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط