نحوه تعویض مخزن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

نحوه تعویض مخزن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) مجهز به مخازن ذخیره ای می باشند که وظیفه دارند آب تصفیه شده را در خود ذخیره کنند و سپس به واسطه شیر برداشت در دسترس مصرف کننده قرار دهد. مخازن ذخیره آبی که در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس واتر تک مورد استفاده قرار می گیرند مانند تمامی تجهیزات دیگر دستگاه طول عمری دارند و پس از آن باید تعویض شوند زیرا کارایی لازم را ندارند. مخازن ذخیره طول عمری بیشتر نسبت به سایر قطعات دارند و در صورتی که تمامی فیلترهای تصفیه به موقع تعویض شوند و درست کار کنند مخازن می توانند 5 الی 10 سال مورد استفاده قرار بگیرند. البته گاهی بروز مشکلاتی دیگر سبب می شود تا مخازن زودتر از حد معمول خود نیاز به تعویض داشته باشند. در ادامه به بررسی تعویض مخزن در دستگاه تصفیه آب واتر تک می پردازیم.

  • در اولین مرحله دستگاه تصفیه را از برق خارج کنید و شیر ورودی را نیز ببندید.
  • شیر مناسبی برای مخزن جدید خود تهیه کنید. در صورتی که شیر مخزن قدیمی بر روی مخزن جدید قابل نصب نمی باشد باید شیر مناسب تهیه کنید.
  • شیلنگ ورودی به مخزن قدیمی را با باز کردن اتصالات جدا کنید. اگر اتصال مورد استفاده در مخزن از نوع فیتینگی بود تنها با فشار دادن ضامن به سمت داخل می توانید شیلنگ را آزاد کنید اما اگر اتصال از نوع مهره ای بود با پیچاندن مهره ها شیلنگ را جدا نمایید.
  • شیر مخزن را با استفاده از نوار تفلون به خوبی عایق بندی کنید و سپس شیر جدید را بر روی مخزن با ایجاد فشار مناسب نصب نمایید.
  • سپس شیلنگ تصفیه را به قسمت ورودی مخزن متصل نمایید.
  • آب ورودی به دستگاه تصفیه را باز کنید و دستگاه تصفیه را نیز به برق متصل کنید.
  • در آخرین مرحله شیر مخزن را نیز در حالت باز قرار دهید.
نحوه تعویض مخزن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

نحوه تعویض مخزن در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط