نحوه عملکرد مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب واتر تک

نحوه عملکرد مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب واتر تک

مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب موضوع این مطلب است و می خواهیم در رابطه با آن در این مطلب صحبت کنیم و با نحوه ی عملکرد این قطعه آشنا شویم .

دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از دستگاه هایی است که برای تصفیه کردن آب لوله کشی شده ی شهری به کار می رود. این دستگاه با داشتن فیلترهایی و عبور دادن آب از این فیلترها عمل خالص سازی آب را انجام می دهد .

پس از این که آب از چهار مرحله فیلتراسیون خود عبور کرد چه اتفاقی برایش می افتد ؟ به کجا می رود ؟ آب بعد از این که از چهارمین فیلتر دستگاه تصفیه آب یعنی فیلتر ممبران عبور کرد ، وارد مخزن ذخیره ی دستگاه می شود . در مخزن ذخیره آبی که تصفیه شده است ، نگهداری می شود .

مخزن ذخیره از چه اجزایی تشکیل شده است ؟ در درون مخزن ذخیره یک تیوب وجود دارد که در قسمت پایینی آن هوا قرار گرفته است و در بالای آن آب تصفیه شده قرار می گیرد .

هوایی که در این مخزن وجود دارد باید تنظیم شود و هنگامی که به مقدار کافی نباشد به آب تصفیه شده ای که در بالای تیوب قرار گرفته است ، فشار وارد نمی شود در نتیجه این آب از مخزن خارج نخواهد شد .

در هنگامی که هوا ی داخل مخزن به مقدار کافی باشد فشار هوا به تیوب فشار وارد می کند و باعث بالا آمدن آن و نتیجتاً آب بالا می آید و از مخزن خارج می شود .

برای این که از سلامت و عملکرد صحیح مخزن ذخیره اطمینان یابیم می توانیم آن را تست کنیم و نحوه ی تست آن به شرح زیر می باشد :

یک جسم نوک تیز را وارد درپوش شیر تنظیم هوا کنید اگر از آن آب خارج شد این موضوع نشان دهنده ی معیوب بودن کیسه ی هوا است و اگر از آن آب خارج نشد این موضوع نشان دهنده سالم بودن مخزن است .

نحوه عملکرد مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب واتر تک

نحوه عملکرد مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط