هدف از تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب واتر تک

هدف از تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب واتر تک

هدف از تصفیه آب کاهش سطح املاح و آلودگی موجود در آب آشامیدنی و افزایش PH آب برای تولید آب قلیایی و استفاده از خواص درمانی آن است.

در ادامه به بررسی فواید آب تصفیه شده می پردازیم:

جلوگیری از بیماری های ناشی از آلودگی آب

از اهداف مصرف آب تصفیه شده می توان به جلوگیری از بیماری های ناشی از مصرف آب آلوده اشاره کرد. از شایع ترین بیماری های که ممکن است برای بدن پیش بیاید مصرف آب شهری و ابتلاء به سنگ کلیه می باشد. سنگ کلیه از رسوبات شن و ماسه و گل و لای که در آب شهری موجود است تشکیل می شود.

این املاح همان موادی هستند که در ته کتری آب جوش رسوب می کنند که می توانید با تصفیه این رسوبات از آب از سنگ کلیه جلوگیری نماید. آلومینیوم موجود در آب آشامیدنی باعث آلزایمر می شود که یک بیماری غیر قابل درمان ناشی از آب می باشد.

افزایش سلامتی

انسان بیشتر از هر ماده ای دیگری به آب نیاز دارد و بیشتر بدن انسان را  آب تشکیل می دهد. نوشیدن آب سالم و استاندارد یکی از اهداف تصفیه آب می باشد.

از اهداف مهم خرید دستگاه تصفیه آب واتر تک استفاده از فیلترهای قلیایی کننده و مینرال است که علاوه بر حذف املاح مضر املاح مفید را به آب اضافه می کنند.

تصفیه مواد شیمیایی محلول در آب شهری

آب های زیر زمینی مخصوصا در نزدیکی شهرهای صنعتی سرشار از مواد شیمیایی هستند که برای سلامتی انسان مضر هستند. یک دستگاه آب تصفیه کن واتر تک با حذف مواد شیمیایی از بیماری های پیش زمینه ای در نوزادان تازه به دنیا آمده جلوگیری می کند و باعث افزایش سیستم ایمنی در خانم های باردار می شود.

حذف نیترات از آب آشامیدنی

نیترات که مضر ترین ماده محلول در آب است با ورود به بدن انسان به نیتریت تبدیل می شود و سطح اکسیژن خون را کاهش می دهد. کاهش اکسیژن در آب باعث مختل شدن سیستم عصبی در بدن انسان می شود.

حذف سختی آب

یکی دیگر از اهداف تصفیه آب حذف سختی آب می باشد که برای سلامتی انسان مضر می باشد.

هدف از تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب واتر تک

هدف از تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط