وظیفه شیلنگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

وظیفه شیلنگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

واتر تک (water tek) یکی از کمپانی های تولید کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی است. این کمپانی با ارائه محصولات کارآمد توانسته است به برندی معتبر و معروف تبدیل گردد. تمامی دستگاه ها و محصولات این برند توسط سازمان های جهانی موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی شده اند و این خود نشان از کیفیت بالای محصولات این کمپانی می دهد.

یکی از قطعات مشترک در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی با برند واتر تک شیلنگ است. شیلنگ تصفیه آب جهت انتقال آب در دستگاه تصفیه و ارتباط بین فیلترهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. شیلنگ ها از نظر ابعادی به دو نوع تقسیم می شوند.

شیلنگ هایی که در تصفیه آب های خانگی مورد استفاده قرار می گیرند که دارای قطر 1.4 اینچ می باشند و شیلنگ هایی که در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شوند و قطر 3.8 اینچی دارند.

شیلنگ های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب واتر تک بسیار با کیفیت می باشند. دقت داشته باشید که کیفیت شیلنگ مورد استفاده در دستگاه بسیار مهم است زیرا آب دائما درون شیلنگ ها جریان دارد. در صورت استفاده از شیلنگ نامرغوب در دستگاه، آب در حال جریان دچار طعم و مزه نامطبوعی می شود که قابلیت استفاده ندارد.

شیلنگ های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی قادر هستند فشاری تا حدود 125 psi  را تحمل کنند.

شیلنگ تصفیه آب باید استانداردهای لازم برای مواد خوراکی را داشته باشند و با سایر شیلنگ های هم سایز از نظر کیفیتی تفاوت های عمده ای دارد. شیلنگ های تصفیه عموما به رنگ سفید می باشند اما گاهی ممکن است از رنگ های دیگر هم استفاده شود که آن ها نیز باید حتما دارای استاندارد خوراکی باشند.

وظیفه شیلنگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

وظیفه شیلنگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط