چرا باید از فیلتر مینرال استفاده کنیم؟

چرا باید از فیلتر مینرال استفاده کنیم؟

 در دستگاه تصفیه آب خانگی که به روش اسمز معکوس عمل می کند توسط فیلتر مرحله چهارم که فیلتر ممبران است تمامی املاح موجود در آب حذف می گردد و مواد معدنی مورد نیاز بدن که باید از طریق آب وارد بدن شود نیز حذف گردیده و آب به حالت اسیدی در می آید.

همچنین آب در حالت اسیدی مزه و طعم آن تغییر کرده و نامطبوع می شود به همین خاطر در مرحله آخر دستگاه تصفیه آب فیلتر مینرال را قرار می دهند تا مواد معدنی آب که از بین رفته را جبران کند و طعم آن را نیز بهبود ببخشد.

به عنوان مثال غذاهای چرب و یا نوشابه در معده و روده که برای تجزیه شدن به حالت اسیدی در می آیند برای رفع این حالت از کلسیم استفاده می کنند اگر کلسیم کافی در بدن موجود نباشد از کلسیم استخوان ها کمبود خود را تامین می کنند که موجب پوکی استخوان و یا ترک پوست می شود.

فیلترهای مینرال این مشکل را حل می کنند و با اضافه کردن این مواد معدنی به آب تصفیه شده از کمبود کلسیم جلوگیری کرده و مانع از ایجاد حالت اسیدی می شود.

فیلترهای مینرال در دستگاه های تصفیه آب خانگی به صورت خطی هستند معمولا به رنگ زرد می باشند. سایز این فیلتر 10 اینچ است.

کار اصلی این فیلتر اضافه کردن مواد معدنی نظیر کلسیم و پتاسیم و منیزیم به آب تصفیه شده می باشد. که در دستگاه های شش مرحله ای آخرین فیلتری است که روی دستگاه قرار می گیرد .

چرا باید از فیلتر مینرال استفاده کنیم؟

چرا باید از فیلتر مینرال استفاده کنیم؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • دستگاه تصفیه آب x water language:fa

مطالب مرتبط