چرا باید دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک را به شیر آب جداگانه متصل نماییم ؟

چرا باید دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک را به شیر آب جداگانه متصل نماییم ؟

بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک یک شیر جدا گانه به نام شیر برداشت است که مخصوص آب تصفیه شده طراحی می شود و بسیار ظریف و حساس است.

شیر برداشت مستقیم به شیلنگ خروجی آب تصفیه شده متصل می شود و نباید هیچگونه آب تصفیه نشده ای به آن وارد شود. زیرا به سرعت مغزی آن خراب شده و دچار نشتی می شود.

حال چرا نمی توان دستگاه تصفیه آب را به شیری که بر روی سینک ظرفشویی است متصل کرد و چرا باید حتما دستگاه های تصفیه آب واترتک را به یک شیر جداگانه متصل نمود؟

زیرا آب شهری دارای بسیاری از املاح و آلاینده است و عبور آنها از لوله های شیر آب ظرفشویی باعث تشکیل رسوب، زنگ زدگی و خوردگی می شود. آب شهری TDS بالایی دارد و یک نوع آب سخت است اما آب تصفیه شده تبدیل به آب نرم با TDS پایین می شود.

حال اگر آب تصفیه شده از شیری که دارای رسوبات فراوان درون خود است عبور کند تمام این املاح و آلاینده ها را به خود جذب می کند و دوباره به آب سخت تبدیل می شود و TDS آن افزایش می یابد.

به همین دلیل است که بر روی تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی واترتک یک شیر برداشت جداگانه قرار داده می شود.

ر

چرا باید دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک را به شیر آب جداگانه متصل نماییم ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط