چهار راه مکانیکی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

چهار راه مکانیکی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

واتر تک یکی از برند های قدیمی بسیار فعال در زمینه تصفیه آب است و انواع مختلفی از دستگاه ها و فیلترهای تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی را طراحی و تولید می کند.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی قدیمی اسمز معکوس از چهار راه مکانیکی استفاده می کردند. امروزه به جای چهار راه مکانیکی از قطعه ای به نام شیر برقی استفاده می شود.

چهار راهی مکانیکی همانند شیر قطع کن در دستگاه عمل می کند و به صورت مکانیکی و با استفاده از تفاضل فشار آب ورودی و فشار آب مخزن می تواند مسیر جریان آب را باز و بسته کند.

در این قطعه دو جریان آب متفاوت از 2 مسیر مختلف عبور داده شده است و بنابراین دارای دو خروجی و دو ورودی می باشد. به همین دلیل است که این قطعه با عنوان چهار راه مکانیکی نام برده می شود.

با اینکه تقریبا در تمام موارد شیر برقی جایگزین چهار راه مکانیکی شده است، اما با این حال ممکن است دستگاه تصفیه آب شما هنوز مجهز به چهار راه مکانیکی باشد.

متاسفانه چهار راه های مکانیکی دچار خرابی می شود و دقت پایینی دارد و ممکن است دیافراگم آن به راحتی پاره شود.

در صورتی که این قطعه دچار خرابی شود مشکلات مختلفی برای دستگاه تصفیه آب به وجود خواهد آمد و به سرعت باید آن را با شیر برقی جایگزین کرد.

در صورتی که از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می کنید که دارای چهار راه مکانیکی است بسیار پیشنهاد می شود به سرعت آنرا با شیر برقی تعویض نمایید.

چهار راه مکانیکی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

چهار راه مکانیکی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط