کارایی بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

کارایی بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

بوستر پمپ ها در صنعت آب و فاضلاب و در دستگاه های تصفیه آب اسمزمعکوس RO  وظیفه تولید فشار بالا جهت عبور آب از موانعی مانند ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی را انجام می دهند.

بوستر پمپ ها معمولا به پمپ فشار قوی معروف هستند.اجزای تشکیل دهنده بوستر پمپ ها شامل دینام و هد پمپ است.

بوستر پمپ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک درابعاد و اندازه های مختلف تولید و عرضه می شوند که به نوع و اندازه و ظرفیت تولید دستگاه تصفیه آب به صورت مستقیم ارتباط دارد.

بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک با ولتاژ 24ولت و توان تولید فشار بین 80 تا 135 PSI(واحد اندازه گیری فشار) و 2/1 تا 2 آمپررا دارا هستند.

 بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی توان عبور دبی خروجی 2/1 تا 2LPM (واحد اندازه گیری خروجی اب لیتر بر دقیقه) را دارد.

اکثرا پمپ ها از قسمت هد یا کلگی خراب می شوند . زمانی که پمپ دستگاه  کار می کند ولی گیج فشار ،فشار کمتر از 50 PSI را نشان می دهد به احتمال زیاد هد پمپ خراب شده که با تعویض کلگی یا هد مشکل برطرف خواهد شد.

بعضی از مواقع  پمپ یا کلگی آن نشتی آب دارد که در این زمان ، همیشه نشتی آب از هد است و باید تعمیر یا تعویض شود .

پمپ های تصفیه آب خانگی همه مشابه هم هستند و کارایی یکسانی دارند فقط باید دقت کرد پمپی بهتر است که کم صدا ، پرقدرت و پرفشار و کم لرزش باشد. به پمپ های تصفیه آب خانگی  پمپ های دیافراگمی یا بوستر پمپ نیز می گویند.

کارایی بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

کارایی بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط