کارایی فیلتر هیدروژن زا از برند واترتک

کارایی فیلتر هیدروژن زا از برند واترتک

در این مطلب در مورد یکی از فیلترهایی که در دستگاه تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد ، صحبت کنیم و به توضیح درباره ی آن بپردازیم . این فیلتر یکی از فیلترهایی است که برای ارتقاء بخشیدن مراحل فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده می شود .

فیلتری که در رابطه با آن می خواهیم صحبت کنیم ، فیلتر هیدروژن زا از برندی نام آشنا که برند واترتک می باشد ، است .

فیلتر هیدروژن زا یکی از فیلترهایی است که می توانیم آن را روی دستگاه تصفیه آب نصب کنیم و همان طور که از نام آن پیداست ، این فیلتر افزایش دهنده میزان هیدروژن موجود در آب می باشد و مقدار آن را در آب افزایش می دهد .

عملکرد این فیلتر به چه صورت است ؟ در فیلتر هیدروژن زا موادی تعبیه شده است که به آن ها مواد بیوسرامیکی گفته می شود . این مواد هنگامی که با آب مخلوط می شوند باعث افزایش میزان هیدروژن موجود در آب خواهند شد و به این صورت میزان هیدروژن موجود در آب افزایش پیدا می کند .

کمپانی واترتک که یکی از کمپانی های موفق و شناخته شده در صنعت تصفیه آب است ، یکی از تولیدکنندگان این محصول است و علاوه بر آن قادر به تولید دستگاه های تصفیه آب صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی می باشد. برند واتر تک برای تولید و ساخت قطعات مختلف از مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده می کند و محصولات این برند دارای تاییدیه از سازمان های استاندارد هستند .

فیلتر هیدروژن زا واترتک بسیار با کیفیت است و عملکرد بسیار خوبی در افزودن هیدروژن به آب دارد . این فیلتر پس از گذشت 12 ماه باید تعویض شود .

کارایی فیلتر هیدروژن زا از برند واترتک

کارایی فیلتر هیدروژن زا از برند واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط