کاربرد آچار هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

کاربرد آچار هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) شامل فیلترهای پیش تصفیه و فیلتر ممبران می شود. تمامی فیلترهای پیش تصفیه و اغلب فیلترهای ممبران درون محفظه ای به نام هوزینگ قرار می گیرند.

در واقع هوزینگ این فیلترها را درون خود جای می دهد. فیلترهایی که درون هوزینگ قرار می گیرند بنا به هر دلیلی از جمله تعویض باید گاهی از هوزینگ خارج شوند. برای این کار محفظه فیلتر باید از براکت دستگاه جدا گردد.

فیلترهایی که درون هوزینگ قرار گرفته اند پس از مدت زمانی اشباع شده و قادر به تصفیه آب نمی باشند. بنابراین باید از درون هوزینگ خارج شده و تعویض گردند. به همین جهت برای اینکه بتوانیم فیلترها را درون هوزینگ قرار دهیم و یا از آن خارج کنیم از ابزاری به نام آچار هوزینگ استفاده می کنیم. بنابراین آچار هوزینگ قطعه ای است که در دستگاه تصفیه آب خانگی کاربردی می باشد.

با استفاده از آچار هوزینگ باز و بسته نمودن محفظه های فیلتر بسیار آسان تر است و می توان بدون اینکه فشار بسیاری را بر هوزینگ وارد کرد آن را از سیستم جدا نمود. در واقع با استفاده از آچار هوزینگ کمترین آسیب به محفظه فیلترها در جهت باز و بسته نمودن وارد می شود.

آچار هوزینگ در اندازه های مختلف برای هوزینگ های متفاوت طراحی شده است. برای مثال هوزینگ های مورد استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی نیازمند آچاری می باشند که قطر آچار با قطر محفظه فیلتر یکسان باشد. به گونه ای که قطر آچار به زبانه محفظه فیلتر گیر کند. آچارها نیز مانند هوزینگ ها در اندازه های مختلف اسلیم و جامبو ساخته می شوند.

توجه داشته باشید جهت باز نمودن هوزینگ ها، آچار باید در جهت عکس عقربه های ساعت چرخیده شود. البته در اغلب آچارها جهت چرخش آچار درج شده است.

کاربرد آچار هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

کاربرد آچار هوزینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط