کاربرد شیر برقی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک

کاربرد شیر برقی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک

درصنعت تصفیه آب یکی از قطعات پرکاربرد در دستگاه تصفیه آب شیر برقی می باشد، که فقط در دستگاه های اسمز معکوس کاربرد دارد. این شیر جایگزین چهار راهی مکانیکی شده است.

این قطعه وظیفه دارد تا در صورت لزوم مسیر جریان آب ورودی به فیلتر را باز کند و در غیر این صورت مسیر جریان آب را می بندد. پس از اینکه ظرفیت مخزن پر شد این شیر جریان آب و برق ورودی به دستگاه را قطع می کند تا از فرآیند تصفیه آب جلوگیری کند.

چون اگر آب بعد از پر شدن مخزن همچنان وارد دستگاه شود فیلتر ممبران خراب می شود و آب زیادی از فاضلاب هدر می رود.

شیر برقی نیمه صنعتی با ولتاژ 36 ولت کار می کند  و در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی نصب می شود. به طور کلی کنترل آب  ورودی به دستگاه تصفیه آب توسط شیر قطع کن انجام می شود و به محض پر شدن مخزن دستور قطع شدن آب ورودی را می دهد و در صورت خالی بودن مخزن دستور باز شدن مسیر ورودی آب به دستگاه را می دهد.

چهار راهی قطعه ای پلاستیکی است که در آن از یک واشر برای قطع پساب استفاده می شود که اگر این واشر خراب و یا سوراخ باشد, باعث می شود آب تصفیه شده با آب ناخالص قاطی شود و هدر رود.

 این قطعه معایبی نظیر هدر رفتن آب، احتمال خرابی و عمر کمتر، احتمال مخلوط شدن آب تصفیه شده با آب ناخالص و دقت پایین دارد.

اما شیر برقی دقت بالایی دارد و از هدر رفتن آب جلوگیری می کند. عمر طولانی دارد و مسیر آب تصفیه شده از آب ناخالص جداست و همین عامل باعث شده است که امروزه بیشتر از شیر برقی که دقت لازم در صرفه جویی آب را دارد استفاده شود و بهتر از چهار راهی به شمار می آید.

شیر برقی به وسیله دو عدد فیتینگ مخصوص  قبل از پمپ دستگاه نصب می شود، در صورت عملکرد درست، دستگاه طول عمر بالایی خواهد داشت.

کاربرد شیر برقی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک

کاربرد شیر برقی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط