کاربرد شیر های برداشت تصفیه آب واتر تک

کاربرد شیر های برداشت تصفیه آب واتر تک

در دستگاه های تصفیه آب واتر تک برای برداشت آب از دستگاه، ازانواع مختلفی شیرهای برداشت استفاده می شود. این شیرها در طرح ها و کیفیت های مختلف طراحی و تولید می شوند.

این شیرهای برداشت تصفیه آب خانگی از آلیاژ خالص و بی خطر ساخته شده اند و نباید از آلیاژ سرب باشند. کیفیت و میزان آلیاژ به کار رفته در شیرها از مشخصه های کیفیت آن ها محسوب می شود. هرچه شیرهای برداشت سنگین تر باشند، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

شکل ظاهری شیرهای برداشت واتر تک نیز متفاوت است اما کارایی یکسانی دارند. این شیرها در مدل ها و اندازه های متفاوت تولید می شوند و معمولا به دو نوع اهرمی و ستاره ای هستند.

یک مزیت شیر برداشت اهرمی این است که علمک آن قابلیت چرخش 360 درجه دارد که می توانیم هنگام شستن ظروف در ظرفشویی و زمانیکه به آن نیاز نداریم علمک شیر اهرمی را به سمت دیوار بچرخانیم تا راحت تر بتوانیم کار خود را انجام دهیم و از گیر کردن ظروف به علمک شیر و شکستن آن جلوگیری کنیم.

همچنین شیر برداشت اهرمی دارای روکش کروم است و در برابر زنگ زدگی ، رسوب آب و مواد شوینده بسیار مقاوم است .

اصولا شیرهای برداشت بعد از مدت زمانی، دچار نشتی می شوند و این امری کاملا طبیعی می باشد. در صورتی که این مشکل به وجود آمد باید مغزی شیر برداشت تصفیه آب واتر تک تعوض شود.

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب در آخرین مرحله بر روی سینک ظرفشویی و یا توسط پایه به دیوار نصب می شود و شیلنگ آن ، به آخرین فیلتر دستگاه تصفیه آب که فیلتر مینرال می باشد وصل می شود .

کاربرد شیر های برداشت تصفیه آب واتر تک

کاربرد شیر های برداشت تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط