کاربرد فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب واتر تک

کاربرد فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب واتر تک

فیلتر مینرال در دستگاه های تصفیه آب 6 مرحله ای آخرین فیلتر است که معمولا فیلتری زرد رنگ است. این فیلتر به صورت اینلاین است و به هوزینگ و محفظه نیاز ندارد و زمان تعویض باید فیلتر به طور کامل تعویض شود.

هنگامی که از دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس واتر تک استفاده می شود به علت دقت بالای فیلتر چهارم در حذف ذرات و ناخالصی ها تمام مواد معدنی موجود در آب نیز از بین می رود.

علت استفاده از این فیلتر اضافه کردن املاح مفید  به آب است که توسط ممبران از بین رفته اند. افزودن این املاح توسط فیلتر مینرال علاوه بر اینکه مواد معدنی مورد نیاز بدن را فراهم می کند باعث بهبود کیفیت آب نیز می شوند.

فیلتر مینرال واتر تک چه موادی به آب اضافه می کند؟

فیلتر مینرال برخی از سنگ های معدنی مانند کلسیت و سیلیس را در خود دارد که حاوی کلسیم، منیزیم و روی و خیلی از املاح دیگر می باشد. هنگامی که آب به داخل این فیلتر وارد می شود کمک می کند تا از حالت اسیدی آب کم شود به همین دلیل استفاده از فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب بسیار مفید است.

فیلتر مینرال واتر تک در واقع املاحی که میزان آن ها در آب خیلی کم شده است را افزایش می دهد و میزان PH آب را بالامی برد. توصیه می شود در مناطقی که سختی آب خیلی بالا است از فیلتر قلیایی به عنوان مکمل استفاده شود.

امروزه از فیلتر مینرال در اغلب دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود و تمام دستگاه های تصفیه آب حداقل 6 مرحله ای هستند که مینرال فیلتر مرحله آخر است.

عمر مفید این فیلترها معمولا یک سال می باشد و باید بعد از یک سال با رعایت نکات بهداشتی اقدام به تعویض این فیلتر نمایید.

کاربرد فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب واتر تک

کاربرد فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط