کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر UV موضوعی است که در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است و این مطلب درباره ی این فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و ویژگی های آن پرداخته است .

فیلتر UV  چیست ؟  فیلتر UV دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از فیلترهایی است که پس از ششمین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند روی دستگاه تصفیه آب نصب شود .

ساختار و ظاهر فیلتر UV دستگاه تصفیه آب خانگی به چه صورت است ؟ فیلتر UV دستگاه تصفیه آب فیلتری است که استوانه ای شکل است و جنس بدنه آن از پلاستیک می باشد .

در درون استوانه یک استوانه ی کوچک تر قرار گرفته است که در آن یک عدد لامپ وجود دارد . ویژگی که لامپ تعبیه شده در این فیلتر دارد این است که این لامپ از خود اشعه ی فرابنفش ساطع می کند .

نحوه ی عملکرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب چگونه است ؟ همان طور که گفته شد لامپ موجود در فیلتر UV از خود اشعه ی فرابنفش ساطع می کند .

سوالی که پیش می آید این است که این اشعه ی فرابنفش منتشر شده به چه دردی می خورد ؟ با برخورد اشعه ی فرابنفش ساطع شده از لامپ UV به مولکول های آب که وارد این فیلتر شده اند ، آب در لحظه ضدعفونی می شود و تمامی میکروارگانیسم ها و عوامل بیماری زای موجود در این آب از بین خواهند رفت و به این صورت این آب تصفیه خواهد شد .

زمان تعویض فیلتر UV چه موقع است ؟ زمان تعویض فیلتر UV دستگاه تصفیه آب موقعی است که لامپ تعبیه شده در آن معیوب شود و بسوزد .

اما به طور کلی تمامی فیلترهایی که پس از مرحله ششم فیلتراسیون بر روی دستگاه تصفیه آب نصب می شوند ، دوازده ماه پس از نصب باید تعویض شوند .

کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط