کاربرد پلاگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

کاربرد پلاگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

با استفاده روز افزون از دستگاه های تصفیه آب خانگی، قابلیت ها و ابزار کمکی بسیاری در جهت عملکرد بهتر دستگاه های تصفیه آب طراحی و ساخته شده است.

با اینکه وجود این قطعات در دستگاه ضروری نمی باشد و هیچ گونه تاثیری در فرآیند تصفیه آب نمی گذارد.

اما وجود آنها باعث می شود تا عیب یابی و سرویس و تعمیرات دستگاه تصفیه با سهولت بیشتری انجام شود.

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک انواع مختلفی از قطعات با استفاده از شیلنگ و انواع اتصالات به یکدیگر وصل شده اند و آب در حال جریان در دستگاه از این قطعات عبور می کند.

اما گاهی برخی از این اتصالات یا فیلترها باز می مانند و از آنجایی که آب در دستگاه جریان دارد، باعث نشتی می شود.

این اتفاق عموما هنگامی رخ می دهد که یک فیلتر یا قطعه از دستگاه تصفیه آب نیاز به تعویض داشته باشد و یا نیاز به جابه جایی دستگاه باشد.

اگر دستگاه تصفیه آب در حالت روشن و شروع به کار باشد و شیر ورودی نیز باز باشد، باز ماندن یکی از قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند سبب خروج آب با فشار بالا شود.

نشتی آب می تواند سبب بروز مشکلات متعددی در دستگاه شود به همین دلیل بهتر است ساز و کارهای مناسب برای جلوگیری از نشتی آب انجام شود.

البته بسته بودن شیر ورودی برای عدم ورود آب به دستگاه حین انجام تعمیرات کفایت می کند.

اما به صورت کلی برای رفع این مسئله در دستگاه از قطعه کوچکی به نام پلاگ یا کورکن استفاده می شود.

البته این قطعه به همراه دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک نمی آید اما می توان به صورت جداگانه آنها را تهیه و استفاده کرد.

قطر پلاگ ها به اندازه شیلنگ تصفیه آب خانگی است و با وارد کردن این قطعه به شیلنگ می توانید مسیر خروج آب را مسدود کرده و مانع از نشتی آب شوید.

کاربرد پلاگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

کاربرد پلاگ در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط