کاربرد پمپ دستگاه تصفیه آب واتر تک

کاربرد پمپ دستگاه تصفیه آب واتر تک

یکی از مهم ترین قطعاتی که در دستگاه تصفیه آب تعبیه می شود ، موضوع این مطلب است و در این مطلب می خواهیم درباره ی آن اطلاعاتی بدست آوریم و با این قطعه و ویژگی های آن آشنا شویم .

نام این قطعه چیست ؟ «پمپ» . پمپ یکی از مهم ترین قطعاتی است که در دستگاه تصفیه آب وجود دارد. این قطعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا وظیفه ای بسیار مهم دارد .

وظیفه ی پمپ چیست ؟ پمپ وظیفه ی تامین فشار لازم برای فیلتراسیون را بر عهده دارد . این قطعه قادر به افزایش دادن فشار آبی که وارد دستگاه تصفیه آب شده می باشد و تا حداقل 50 psi فشار آب را افزایش می دهد .

اما نکته ای که وجود دارد این است که این افزایش فشار چه زمانی اتفاق می افتد ؟ آبی که وارد دستگاه تصفیه آب می شود باید حداکثر فشاری در حدود 15 psi  داشته باشد تا پمپ بتواند این فشار را افزایش دهد .

چرا فشار آب در فیلتراسیون دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است ؟ زیرا در فرآیند اسمز معکوس فشار یکی از پارامترهای مهم است که برای انجام شدن این فرآیند بسیار مهم و ضروری می باشد .

در فرایند اسمز معکوس لایه های فیلتر ممبران که همچون غشا عمل می کنند برای این که عملکرد خود را به درستی انجام دهند باید آب با فشار مناسبی وارد این فیلتر شود و از این لایه ها بگذرد ، به همین دلیل این پارامتر از اهمیت زیادی برخوردار می باشد .

پمپ از چه اجزایی تشکیل شده است ؟

  • بدنه یا الکتروموتور
  • کلگی پمپ یا هد پمپ

پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی قادر به فعالیت با ولتاژ 24 ولتی است و با این مقدار ولتاژ فعالیت خود را انجام می دهد .

کاربرد پمپ دستگاه تصفیه آب واتر تک

کاربرد پمپ دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط