کاربرد کاتر برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

کاربرد کاتر برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک کلیه قطعاتی اصلی که استفاده از آنها در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس ضرورت دارد، به کار برده شده است.

این قطعات کیفیت بسیار بالایی دارند و می توانند با عملکردی مطلوب راندمان دستگاه را بالا ببرند. اما در اغلب موارد از قطعات یدکی و کمکی برای بالاتر بردن بهره برداری و عملکرد بهتر دستگاه استفاده می کنند.

کاتر یکی از قطعاتی است که عموما به همراه دستگاه های تصفیه آب خانگی نمی آید، اما از آن برای برش شیلنگ در دستگاه بسیار استفاده می کنند.

در واقع در دستگاه های تصفیه آب خانگی برای افزودن فیلترهای مختلف و افزودن لوازم جانبی مختلف لازم است شیلنگ تصفیه آب خانگی برش داده شود.

در برخی موارد نیز با تعویض فیلترها ممکن است سر شیلنگ ها دچار پوسیدگی یا پارگی شده باشد که در این موارد لازم است حتما سر شیلنگ بریده شود.

نحوه برش صحیح شیلنگ برای قرارگیری درون اتصالات بسیار مهم است. سر شیلنگ نباید به هیچ عنوان زاویه داشته باشد و باید به صورت عمودی برش داده شود. زیرا در این صورت بهتر وارد اتصال شده و امکان در رفتگی و نشتی آب از اتصال کمتر می شود.

از آنجایی که برش شیلنگ تصفیه آب خانگی ممکن است با هر بار سرویس دستگاه لازم باشد، می توانید با تهیه یک کاتر با کیفیت این کار را آسان نمایید و با سرعت و دقت بیشتری انجام دهید.

کاربرد کاتر برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

کاربرد کاتر برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط