کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب واترتک و کارایی آن

کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب واترتک و کارایی آن

هد پمپ وظیفه دارد تا نیروی دورانی تولید شده از موتور الکتریکی را به پمپ فشار منتقل کند. کیفیت هد پمپ و پمپ از اهمیت بالایی برخوردار است و وظیفه آن بالا بردن فشار آب برای عبور از فیلتر ممبران می باشد.

کیفیت هد پمپ ، در میزان فشار آب تاثیر زیادی دارد. کلیه پمپ ها و کلگی آنها به صورت استاندارد ساخته می شوند و تمامی کلگی ها حتی با برندهای متفاوت قابلیت نصب بر روی هر پمپی را دارد.

در صورت مشاهده هر یک از علایم زیر اقدام به تعویض کلگی نمایید:

اگر ریزش آب از کلگی پمپ مشاهده شود اقدام به تعمیر یا تعویض نمایید البته تعمیر کلگی اکثرا سخت و ناموفق است. بعد از تعویض باید دقت کرد که فیلتر ممبران به درستی کار کند زیرا یکی از علل نشتی آب از کلگی می تواند ناشی از کیپ شدن فیلتر ممبران باشد.

در صورتی که فشار آب در دستگاه تصفیه کم باشد بهتر است کلگی را تعویض کنید تا فشار آب افزایش پیدا کند.

صدای زیاد دستگاه تصفیه آب در بیشتر موارد به خاطر کلگی پمپ است که بایستی چک شود.

همانطور که قبلا گفته شد تعویض کلگی پمپ بسیار مهم است چون در صورت ریزش آب حتی اگر قطره ای و کم باشد به مرور بیشتر شده و در صورت عدم تعویض به موقع باعث میشه آب به داخل موتور پمپ راه پیدا کنه و موجب خرابی و سوختن پمپ می شود.

نحوه تعویض هد یا کلگی پمپ واتر تک

در ابتدا باید پیچ هایی که به بدنه دستگاه متصل هستند را باز کرده پمپ را در آورده و بعد از آن تمامی اتصالات برق و زانویی را  جدا کنید.

روی کلگی 3 عدد پیچ می باشد آن ها را باز کرده تا کلگی از بدنه اصلی پمپ جدا شود.

با توجه به توضیحات داده شده تعویض کلگی و پمپ نیاز به مهارت دارد و بهتر است اینکار را به متخصصین بسپارید.

کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب واترتک و کارایی آن

کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب واترتک و کارایی آن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط